H. Costenoble GmbH

Přes 50 let úspěšného působení na německém automobilovém trhu

Down Down
 

H. Costenoble GmbH

 

 

Produkty založené na konkrétních požadavcích zákazníka, ale také neustálý vývoj ve vlastních laboratořích. Costenoble je vždy o krok napřed, pokud jde o trvalý rozvoj stabilných a spolehlivých produktů. Společnost také uvádí do sériové praxe nové metody aplikace a přísady.

 

Úzká spolupráce s DuPontem

 

Historie firmy se začala psát v prvních poválečných letech, kdy Herbert Costenoble v roce 1948 zahájil prodej petrochemických zušlechťujících přísad pro koncern DuPont v Německu.  Úzká spolupráce s DuPontem přinesla v minulosti ovoce hned několikrát, nejvýrazněji však v 70. letech, kdy na trh uvedly dosud neznámý produkt PTFE, známý jako Teflon. K produktům z této oblasti se později připojila maziva Krytox PTFE, která byla původně vyvinutá pro vojenské účely a pro americkou NASA a její program Apollo.

 

Osixo pro aplikaci v automobilovém odvětví

 

Od poloviny osmdesátých let Costenoble vyvíjí a vyrábí produkty značky Osixo, které odráží potřeby klientů zejména v automobilovém průmyslu, která je zároveň naším hlavním dovozním artiklem.

 

Získejte maximální výkon
za minimální náklady.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informaci najdete zde a zde.