Jsme nezávislý dodavatel
průmyslových maziv

Down Down

Pomůžeme vám optimalizovat celý proces mazání.
Chcete vědět jak?

 
Ikona - zásoby

Držíme
stabilní zásoby


Na poptávky reagujeme okamžitě a dodržujeme požadované termíny dodání. Máme stabilní sklad, produkty umíme poslat i do druhého dne. Všechno zboží kupujeme napřímo – i proto jsme schopni dodat mazivo v jakémkoliv objemu a množství od jedné kapky až po tunu. Nejčastěji dodáváme materiál do přesně specifikované výroby.

Ikona - zásoby

Nepotřebujete
vlastní sklad


Všichni naši klienti mají zásoby u nás. Jak je to možné? Myslíme totiž dopředu a máme spočítáno, kdy a kolik maziva bude třeba. Při dodávce vám tak nepřivezeme celý kamion, ale jen množství, které opravdu využijete.

Ikona - náklady

Snížíme celkové
náklady


Dodáme vám špičková maziva, která sníží náklady na zmetkovost a likvidaci odpadů. Zároveň vás naučíme, jak výrobky přesně nanášet. Najdeme pro vás řešení na míru, se kterým skončí časté odstávky kvůli údržbě a ztrátovému mazání. Ušetříte, výroba bude efektivnější a navíc eliminujete dopady na životní prostředí.

 

Pomáháme světovým výrobcům

Spolupracujeme s významnými hráči automobilového, elektrotechnického, potravinářského nebo také plastikářského průmyslu: ŠKODA AUTO, TI Automotive Systems, VISCOFAN GROUP, MAGNA International, JOHNSON CONTROLS, WEBASTO

 
 

10 let se staráme o to, aby šlo všechno hladce

Solutech je ryze česká společnost, která kromě prodeje speciálních maziv nabízí také aplikátory a přípravky na odmaštění, čistění a lepení. V ČR a SR zastupujeme významné výrobce: DuPont, BRUGAROLAS SA, H.COSTENOBLE GmbH. a MOLYDAL. Jsme nezávislí dodavatelé – v našem sortimentu najdete na 23 445 druhů maziv. Všechny produkty mají potřebné certifikace, pravidelně nás také auditují nadnárodní společnosti.

Máme certifikaci ISO 9001.

 
BAM ISO 9001 NSF
 

Chcete s námi spolupracovat?

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informaci najdete zde a zde.