Jsme nezávislý dodavatel
průmyslových maziv

Down Down
 

15 let se staráme o to, aby šlo všechno hladce

Solutech je ryze česká společnost, která kromě prodeje speciálních maziv nabízí také aplikátory a přípravky na odmaštění, čistění a lepení. V ČR a SR zastupujeme významné výrobce: Chemours, BRUGAROLAS SA a H.COSTENOBLE GmbH. Jsme nezávislí dodavatelé – v našem sortimentu najdete na 23 445 druhů maziv. Všechny produkty mají potřebné certifikace, pravidelně nás také auditují nadnárodní společnosti.

Máme certifikaci ISO 9001.

 
BAM ISO 9001 NSF
 

Pomůžeme vám optimalizovat celý proces mazání.
Chcete vědět jak?

 
Ikona - zásoby

Držíme
stabilní zásoby


Na poptávky reagujeme okamžitě a dodržujeme požadované termíny dodání. Máme stabilní sklad, produkty umíme poslat i do druhého dne. Všechno zboží kupujeme napřímo – i proto jsme schopni dodat mazivo v jakémkoliv objemu a množství od jedné kapky až po tunu. Nejčastěji dodáváme materiál do přesně specifikované výroby.

Ikona - zásoby

Nepotřebujete
vlastní sklad


Všichni naši klienti mají zásoby u nás. Jak je to možné? Myslíme totiž dopředu a máme spočítáno, kdy a kolik maziva bude třeba. Při dodávce vám tak nepřivezeme celý kamion, ale jen množství, které opravdu využijete.

Ikona - náklady

Snížíme celkové
náklady


Dodáme vám špičková maziva, která sníží náklady na zmetkovost a likvidaci odpadů. Zároveň vás naučíme, jak výrobky přesně nanášet. Najdeme pro vás řešení na míru, se kterým skončí časté odstávky kvůli údržbě a ztrátovému mazání. Ušetříte, výroba bude efektivnější a navíc eliminujete dopady na životní prostředí.

 

Pomáháme světovým výrobcům

Spolupracujeme s významnými hráči automobilového, elektrotechnického, potravinářského nebo také plastikářského průmyslu: ŠKODA AUTO, TI Automotive Systems, VISCOFAN GROUP, MAGNA International, JOHNSON CONTROLS, WEBASTO

 
 

Chcete s námi spolupracovat?

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informaci najdete zde a zde.