Automobilový průmysl

Down Down
 

Se vzrůstajícími nároky na kvalitu vozů a jejich komponenty roste i požadavek na delší pracovní výkon průmyslového maziva. Vhodně zvolené a správně aplikované kvalitní mazivo šetří čas, omezuje reklamace a zvedá povědomí o kvalitním provedení vozů. 

 

Dlouhodobě spolupracujeme s předními automobilovými výrobci, kterým dodáváme řešení na míru. Kromě maziv pro exteriér  se specializujeme na eliminaci rušivých zvuků v interiéru vozu, které většinou vznikají drobnými vibracemi při jízdě. 

Přinášíme trvalé řešení v podobě speciálních maziv nesilikonové báze značek Krytox, OSIXO a ASQ® Anti-squeak,  které dlouhodobě dosahují vynikajících výsledků a tzv. tichého provozu vozidel. 

 

 


Tyto špičkové PFPE kapaliny jsou schváleny a používány následujícími automobilovými značkami: Škoda  Auto, Audi, FCA, GM, BMV, Ford, Porsche, Volkswagen, PSA Peugeot Citroen nebo Renault.

 

Získejte maximální výkon
za minimální náklady.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informaci najdete zde a zde.