Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Kombinujeme nejvhodnější produkty a postupy

Výběr maziva je jen začátek celého procesu. S vhodným aplikátorem dokážete snížit celkové náklady na mazání. Aplikace maziva je pak čistá, snadná a bez zbytečného plýtvání.

Maziva Solutech ASQ);

Solutech ASQ®

Řada Solutech ASQ® je kompletní systém kapalin, tuků i suchých povlaků určených k eliminaci rušivých hluků zejména v interiérech vozidel (lakované plasty, koženka, chromované díly apod.). Celá řada je plně kompatibilní se všemi užívanými plasty.

Vynikající dlouhodobé výsledky má také při mazání  vstřikovacích forem a dalších vysokoteplotních aplikacích.

Maziva Brugarolas Beslux);

Brugarolas Beslux

Beslux jsou vysoce účinná maziva na minerální nebo syntetické bázi. Snižují tření a tím také opotřebení mazaných částí, které pracují v běžných i ve velmi náročných podmínkách.

Maziva Chemours Krytox);

Chemours Krytox

Krytox je jedinečné řešení pro extrémní podmínky v oblasti celoživotního mazání. Je účinný v minimálním množství, významně snižuje opotřebení mazaných částí a je bezpečný i šetrný zároveň.

Nehledejte jen mazivo.
Ptejte se po správné aplikaci!

Kromě výběru vhodných produktů vás také naučíme produkty správně aplikovat. Přijedeme za vámi a přímo v provozu vám ukážeme, jak maziva dávkovat, aby byl celý proces efektivní.

Automatická aplikace

Automatické aplikátory nanáší mazivo cíleně a rovnoměrně po povrchu. Přesně nastaví minimální potřebné množství maziva a dramaticky sníží jeho spotřebu.

Poloautomatická aplikace

Poloautomatické aplikátory pravidelně dávkují minimální množství maziva na přesně určené místo. Šetří vám tak práci a snižují spotřebu mazacích hmot.

Manuální aplikace

Kdykoliv vidíte, že je potřeba přidat kapku maziva do soukolí a čtyři kapky do převodovky, sáhněte po manuálním aplikátoru.

Pomůžeme vám správně mazat

Kromě výběru vhodných produktů vás také naučíme produkty správně aplikovat. Přijedeme za vámi a přímo v provozu vám ukážeme, jak maziva dávkovat, aby byl celý proces efektivní.