Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Výrobky řady Solutech ASQ

Již téměř 20 let se podílíme na vývoji a výrobě povlakové technologie, která svými specifickými vlastnostmi odstraňuje tření na plastových, koženkových i textilních dílech používaných u osobních vozů. Samotný design těchto dílů a klimatické podmínky uvnitř vozů vyžadují, aby jakékoliv řešení bylo co nejméně viditelné a pokud možno bez zápachu. Zároveň neustálou změnou teplot a působením slunečního svitu dochází k degradaci standardních prostředků (mazadel) používaných k odstranění tření.

Jak funguje technologie ASQ

Technologie Solutech ASQ na problematických dílech vytváří homogenní a bezbarvou vrstvu, která i v širokém rozsahu provozních teplot vyhlazuje jednotlivé přiléhající povrchy a na molekulární úrovni tím snižuje povrchové napětí. Jde o trvalé řešení, které není odstranitelné běžnými čistícími prostředky během celé životnosti vozu. Různé typy vyvíjených povlaků umožňují fungovat již od velmi nízkých teplot (až -45 C). Naopak i při teplotách nad 80 C povlak nedegraduje a ve struktuře ošetřeného povrchu zůstává zcela stabilní. Tím ve výsledku v okolí bodu aplikace nezůstávají jakékoliv nežádoucí skvrny. Inertní vlastnosti struktury výrobků ASQ od sebe odlučují i drobné prachové částice a tím prodlužují životnost a správnou funkci mazacího filmu.

Důležité vlastnosti řady ASQ

  • odolávají extremním podmínkám (-50, + 250C)
  • odolávají páře, slané vodě, vysokému tlaku, a prachu.
  • dlouhá životnost a mazací schopnost
  • je ekologické
  • transparentní a bez zápachu
  • nemastí a je nehořlavé
  • ultratenká funkční vrstva - minimální spotřeba na díl

Využití technologie ASQ

Naše maziva vám pomohou vyřešit vrzání mnoha dílů, jako jsou panoramatická okna, sluneční clony, roletky, plastové díly přístrojové desky, dveřní kličky, středové opěrky a odkládací přihrádky, zámky, dveřní výplně, stínítka, těsnění kolem dveří, mechanismy a kryty sedaček, hlavové opěrky, plastové kryty v interiéru apod.

Využití technologie ASQ

Využití technologie ASQ

Pomůžeme Vám při výběru správného povlaku ASQ

Reference

Rádi Vám poskytneme osobní poradenství

Přijedeme za Vámi a přímo pro Vás vybereme to nejvhodnější mazivo i způsob aplikace.