Automobilový průmysl

Se vzrůstajícími nároky na kvalitu vozů a jejich komponenty roste i požadavek na delší pracovní výkon průmyslového maziva. Vhodně zvolené a správně aplikované kvalitní mazivo šetří čas, omezuje reklamace a zvedá povědomí o kvalitním provedení vozů.

Eliminace rušivých zvuků (vrzání)

Dlouhodobě spolupracujeme s předními automobilovými výrobci, kterým dodáváme řešení na míru. Kromě maziv pro exteriér se specializujeme na eliminaci rušivých zvuků v interiéru vozu, které většinou vznikají drobnými vibracemi při jízdě.

Přinášíme trvalé řešení v podobě speciálních maziv nesilikonové báze značek Solutech ASQ® a Krytox, které dlouhodobě dosahují vynikajících výsledků a tzv. tichého provozu vozidel.

Tyto špičkové PFPE kapaliny jsou schváleny a používány následujícími automobilovými značkami: Škoda Auto, Audi, FCA, GM, BMV, Ford, Porsche, Volkswagen, PSA Peugeot Citroen nebo Renault.

Pomůžeme vám správně mazat

Kromě výběru vhodných produktů vás také naučíme produkty správně aplikovat. Přijedeme za vámi a přímo v provozu vám ukážeme, jak maziva dávkovat, aby byl celý proces efektivní.