Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Snížíme vám spotřebu!

Úpravou procesu minimalizujeme zmetky ve výrobě, stroje budou pracovat déle a bez poruch, a navíc získáte čistý výrobní prostor. Věřte, že k hladkému chodu zařízení může stačit kapka správného oleje na správném místě.

Automatická aplikace

Automatické aplikátory nanáší mazivo cíleně a rovnoměrně po povrchu. Přesně nastaví minimální potřebné množství maziva a významně sníží jeho spotřebu.

Poloautomatická aplikace

Poloautomatické aplikátory pravidelně dávkují minimální množství maziva na přesně určené místo. Šetří vám tak práci a snižují spotřebu mazacích hmot.

Manuální aplikace

Kdykoliv vidíte, že je potřeba přidat kapku maziva do soukolí a čtyři kapky do převodovky, sáhněte po manuálním aplikátoru.

Nejsme pouhý dodavatel maziv!
Pomůžeme vám optimalizovat celý proces mazání.

Ušetříte, výroba bude efektivnější, a navíc snížíte dopady na životní prostředí.

Řada Solutech ASQ®);

Solutech ASQ®

Řada Solutech ASQ® je kompletní systém kapalin, tuků i suchých povlaků určených k eliminaci rušivých hluků zejména v interiérech vozidel (lakované plasty, koženka, chromové dílce apod.). Celá řada je plně kompatibilní se všemi užívanými plasty.

Více o Solutech ASQ®

Pomůžeme vám správně mazat

Kromě výběru vhodných produktů vás také naučíme produkty správně aplikovat. Přijedeme za vámi a přímo v provozu vám ukážeme, jak maziva dávkovat, aby byl celý proces efektivní.